Fáze spolupráce

JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ?

faze-spoluprace

-
První setkání – SEZNÁMENÍ

   Seznámíme se a ujasníme, co chcete řešit a jaké jsou Vaše představy. A také Vaše finanční možnosti. Nevyznáte se v této problematice? Nevadí, vše vysvětlíme srozumitelně a trpělivě. Máte už poradce? Nevadí, nechte si zkontrolovat kvalitu jeho práce. Hlavní je, abychom si sedli jako lidé a vznikla mezi námi důvěra a pohoda. To je důležité i pro nás.

-
Druhé setkání – PORADENSTVÍ

   Po důkladném porovnání možností na trhu a případné kontrole Vašich aktuálních smluv ukážeme způsob, jak Vaše požadavky optimálně vyřešit. Také doporučíme, kde snížit poplatky a ušetřit. Řekneme vše na rovinu, nic netajíme. Zeptejte se na cokoli, od toho tu jsme! Uvidíte, že jsme se přípravě řešení poctivě věnovali. Návrh by měl splnit Vaše očekávání.

Třetí setkání – SMLOUVY

   Dle dohody připravíme veškeré dokumenty tak, abychom se již zbytečně nezdržovali. Klidně se ale ještě zeptejte, pokud máte u nějaké oblasti otazník. V případě, že jste s naším jednáním i řešením spokojeni, budeme rádi, když naše služby zmíníte dál. Nechceme 10 doporučení nebo celý telefonní seznam, jak má mnoho poradců ve zvyku. A když je něco nového, dáme si vědět.

Následná setkání – SERVIS

   Tato fáze spolupráce je zcela zásadní. Často se bohužel stává, že klient již dále v kontaktu se svým poradcem není a některé smlouvy stárnou a stárnou. Mění se nejen podmínky na trhu, ale i Vaše osobní situace a plány. Neztrácejte čas a peníze, vždy se s důvěrou obraťte na svého experta FINOX. Servis je pro nás symbolem zodpovědnosti, profesionality a příjemné spolupráce.

-