Tipař

CO VLASTNĚ POJEM TIPAŘ ZNAMENÁ?

Jedná se o člověka, který ví, že jeho příbuzný, kamarád či známý bude v dohledné době řešit nějakou finanční záležitost. A nebo už má třeba i nějaké smlouvy uzavřené, ale bylo by vhodné, aby expert FINOXu zkontroloval, zda jsou správně nastavené, aktuální či zda je možné vyjednat slevy a ušetřit tak peníze, které se hodí jinde.

idea

Takovému člověku TIPAŘ doporučí, aby se obrátil na experta FINOX. Za toto doporučení získá tzv. tipařskou (doporučitelskou) provizi. Níže se podívejte, jaké provize v jednotlivých oblastech spolupráce nabízíme :-).

-

provize

tipar_provize

Chcete navázat spolupráci?
-

-
HYPOTÉKAŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍPOJIŠTĚNÍ AUTAPOJIŠTĚNÍ DOMU, BYTU

HYPOTÉKA
Vím o člověku, který bude stavět dům, nebo kupovat byt či pozemek?

Doporučím, aby se obrátil na FINOX a nechal si nejprve ověřit, zda vůbec a za jakých podmínek může hypotéku získat. Následně expert FINOXu porovná nabídky od bank, vyjedná individuální sazbu a poplatky a pomůže s přípravou podkladů pro banku. S bankou jedná primárně náš expert a klient jde do banky ideálně až k podpisu úvěrové smlouvy :-)!

Kamarád a nebo kolega z práce už hypotéku má?

Výborně, v konkurenční bance je možné i 2 roky dopředu předschválit hypotéku na další období za dnešních podmínek (tedy velmi nízkých sazeb). Kamarád tak nebude trnout hrůzou, že sazby už rostou a jeho banka mu oznámí nové podmínky až v příštím roce…